CECHY NASZYCH PRODUKTÓW

 

ZALETY SZŁA PRÓŻNIOWEGO

W porównaniu z izolacją konwencjonalna VG jest o wiele wydajniejsza, ponieważ pozwala na zaoszczędzenie energii (zarówno ciepła jak i zimna). Ponadto innowacyjne szkło posiada znakomite zdolności adaptacyjne, cienką strukturę, długą żywotność oraz możliwość łatwej wymiany.

kolo
kolonad
izolacyjnosctermiczna1VG
izolacyjnosctermiczna1

Izolacyjność termiczna

Szyby VG posiadają właściwość zatrzymywania promieniowania podczerwonego z zewnątrz przez powłokę niskąemisyjną. W ten sposób skutecznie blokują przenikanie ciepła, a ich izolacyjność termiczna jest kilka razy lepsza niż szkło zespolone. Produkty VG spełniają wszystkie międzynarodowe wymagania odnośnie do przenikania ciepła dla okien i drzwi do domów.

kolo
kolonad
izolacyjnosctermiczna2VG
izolacyjnosctermiczna2

Izolacyjność termiczna

Szyby Vacuum Glass zapobiegają przenoszeniu się ciepła między pomieszczeniem wewnętrznym a środowiskiem zewnętrznym. Szkło VG zwraca ciepło z powrotem do wnętrza, umożliwiając większą kontrolę temperatury. Szyby zatrzymują więcej ciepła, ograniczając promieniowanie UV, umożliwiając łatwe przechodzenie światła przez okno.

kolo
kolonad
Izolacyjność akustycznaVG
Izolacyjnośćakustyczna

Izolacyjność  akustyczna

Szkło Vacuum Glass ma właściwość izolacyjności akustycznej, sprawiając, że w danym pomieszczeniu w samym centrum jakiegoś miasta w pomieszczeniu jest cicho. Zawdzięcza to komorze próżniowej Vacuum Glass, która blokuje dźwięk z zewnątrz, nie przedostając się do wnętrza pomieszczenia. Szkło VG posiada również właściwości w zakresie dźwięków o średniej i niskiej częstotliwości, blokując przenikanie dźwięków takich jak np. hałas drogowy.

kolo
kolonad
WysokawytrzymałoscVG
WysokawytrzymałoscZespolone

Wysoka wytrzymałość

Struktura szkła spełnia standardy szkła hartowanego, może wytrzymać nacisk o około 20 osobach dorosłych o średniej masie. Szkło VG w niskiej temperaturze zachowuje wytrzymałość na uderzenia. Kiedy dochodzi do pękniecia szkla to szkło VG rozpada się na małe cząsteczki, zaś inne szkło pod takim samym naporem może się rozprysnąć się.

kolo
kolonad
wolneodkondensacjiVG
wolneodkondensacji

Wolne od kondensacji

Szkła Vacuum Glass posiadają właściwość eliminacji kondensacji  rosy miedzy warstwami. Znacznie obniżając punkt rosy na powierzchni. Kiedy temperatura spadnie po niżej -60 ℃ w zamrażalkach lub budynkach szkło nie matowieje tylko jest przezroczyste.
 

 

.

kolo
kolonad
długazywotnosc6VG
długazywotnosc6

Długa żywotność

Szkło Vacuum Glass posiada materiał o wysokiej wydajności, który utrzymuje bardzo długo, dzięki wysokiemu  poziomu próżni. Materiały VG są zbudowane z bardzo elastycznych materiałów uszczelniających dzięki temu szyby posiadają dużą odporność na dużą różnice temperatur.

.